RT0603FRE07215KL
MFR.Part #
RT0603FRE07215KL
JLCPCB Part #
C863667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS