KNP400JR-73-43R
MFR.Part #
KNP400JR-73-43R
JLCPCB Part #
C3476682
Description
-40℃~+200℃ 43Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS