RT0603FRD072R2L
MFR.Part #
RT0603FRD072R2L
JLCPCB Part #
C136937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS