RV2010FK-07360KL
MFR.Part #
RV2010FK-07360KL
JLCPCB Part #
C20166220
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS