RN73H1JTTD2130C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2130C25
JLCPCB Part #
C3976017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 213Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS