RT0603CRC073K65L
MFR.Part #
RT0603CRC073K65L
JLCPCB Part #
C2142128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS