RT1210BRD072K71L
MFR.Part #
RT1210BRD072K71L
JLCPCB Part #
C1696055
Description
-55℃~+125℃ 2.71kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS