MFR-12FRF52-3R83
MFR.Part #
MFR-12FRF52-3R83
JLCPCB Part #
C1747372
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.83Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS