RT0603CRC07309KL
MFR.Part #
RT0603CRC07309KL
JLCPCB Part #
C2141697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS