RC0603BR-0756K2L
MFR.Part #
RC0603BR-0756K2L
JLCPCB Part #
C5843099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS