RT0603BRD072R49L
MFR.Part #
RT0603BRD072R49L
JLCPCB Part #
C5879482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS