RT0201FRE07432RL
MFR.Part #
RT0201FRE07432RL
JLCPCB Part #
C2122126
Description
-55℃~+125℃ 25V 432Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS