RC1206JR-1351RL
MFR.Part #
RC1206JR-1351RL
JLCPCB Part #
C6379078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS