RT0201FRE073K74L
MFR.Part #
RT0201FRE073K74L
JLCPCB Part #
C2126518
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.74kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS