AA0805FR-072M26L
MFR.Part #
AA0805FR-072M26L
JLCPCB Part #
C2099907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.26MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS