RC0201JR-074K3L
MFR.Part #
RC0201JR-074K3L
JLCPCB Part #
C295856
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS