RSF3WSJR-73-110K
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-110K
JLCPCB Part #
C1767034
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS