MFR-50FRF52-19R6
MFR.Part #
MFR-50FRF52-19R6
JLCPCB Part #
C3357960
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS