RT0603WRE0714K7L
MFR.Part #
RT0603WRE0714K7L
JLCPCB Part #
C2140540
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS