RSF2WSJR-73-43K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-43K
JLCPCB Part #
C3408389
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 43kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS