SR1206JR-7W2K2L
MFR.Part #
SR1206JR-7W2K2L
JLCPCB Part #
C874078
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS