AT0603BRD071K37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRD071K37L
JLCPCB Part #
C855684
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS