RN732BTTD1981D100
MFR.Part #
RN732BTTD1981D100
JLCPCB Part #
C4283816
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS