YC162-FR-0711K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-0711K8L
JLCPCB Part #
C1739592
Package
0603x2
Description
11.8kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS