AF0603FR-07107RL
MFR.Part #
AF0603FR-07107RL
JLCPCB Part #
C5581534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS