RE0201BRE07360KL
MFR.Part #
RE0201BRE07360KL
JLCPCB Part #
C2145353
Description
-55℃~+155℃ 25V 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS