FMP100FTE52-27K
MFR.Part #
FMP100FTE52-27K
JLCPCB Part #
C1379846
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS