AA2512JK-072M2L
MFR.Part #
AA2512JK-072M2L
JLCPCB Part #
C1699270
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS