RC1210FR-077R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-077R5L
JLCPCB Part #
C309593
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS