RE0402BRE0713K7L
MFR.Part #
RE0402BRE0713K7L
JLCPCB Part #
C6758203
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS