FMP100FBE52-46K4
MFR.Part #
FMP100FBE52-46K4
JLCPCB Part #
C1381542
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS