RC0201DR-0754K9L
MFR.Part #
RC0201DR-0754K9L
JLCPCB Part #
C2111125
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS