AF122-FR-0716R9L
MFR.Part #
AF122-FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C1735715
Description
16.9Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS