MFR2WSFTF52-357K
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-357K
JLCPCB Part #
C3361746
Description
-55℃~+155℃ 2W 357kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS