AA1218FK-0721KL
MFR.Part #
AA1218FK-0721KL
JLCPCB Part #
C1702161
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS