MFR1WSFRF52-300R
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-300R
JLCPCB Part #
C1754642
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS