RT1210CRE07160RL
MFR.Part #
RT1210CRE07160RL
JLCPCB Part #
C1705328
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS