RSF-50JT-52-2K7
MFR.Part #
RSF-50JT-52-2K7
JLCPCB Part #
C1377605
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS