AC1210FR-07120KL
MFR.Part #
AC1210FR-07120KL
JLCPCB Part #
C230018
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS