MFR1WSFRF52-26R1
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-26R1
JLCPCB Part #
C1755410
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS