MFP200BRE52-50R
MFR.Part #
MFP200BRE52-50R
JLCPCB Part #
C1797170
Description
-55℃~+155℃ 2W 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS