AC1206FR-13910RL
MFR.Part #
AC1206FR-13910RL
JLCPCB Part #
C20143160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS