MFP200CBD73-10K
MFR.Part #
MFP200CBD73-10K
JLCPCB Part #
C3391066
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS