MF0204FRE52-487K
MFR.Part #
MF0204FRE52-487K
JLCPCB Part #
C1744753
Description
-55℃~+155℃ 400mW 487kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS