AA0402FR-07255KL
MFR.Part #
AA0402FR-07255KL
JLCPCB Part #
C3970433
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS