MF0204FRE52-2M32
MFR.Part #
MF0204FRE52-2M32
JLCPCB Part #
C1748959
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS