AC0603FR-7W100RL
MFR.Part #
AC0603FR-7W100RL
JLCPCB Part #
C6457824
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS