KNP3WSJT-52-240R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-240R
JLCPCB Part #
C3492051
Description
-40℃~+200℃ 240Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS