KNP2WSJT-73-82R
MFR.Part #
KNP2WSJT-73-82R
JLCPCB Part #
C1390525
Description
-40℃~+200℃ 2W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS