AT0603BRD0710K2L
MFR.Part #
AT0603BRD0710K2L
JLCPCB Part #
C855567
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS